zamówienia telefoniczne z polski 605 899 151 LUB (22) 756 19 78

Wysyłka towaru

WYSYŁKA, CZAS I KOSZTY DOSTAWY TOWARU W SKLEPIE INTERNETOWYM PIZAMKA.PL

Jesteśmy dumni z szybkości realizacji zamówień składanych w Pizamka.pl. Jeżeli złożysz zamówienie i opłacisz je do godziny 12.30 - zostanie ono wysłane jeszcze tego samego dnia. Podobnie jest w przypadku zamówień z płatnością przy odbiorze paczki.

Chwalonej przez naszych klientów szybkości realizacji sprzyja magazynowanie towarów we własnym magazynie - a nie jak w przypadku większości sklepów, które składają zamówienie w hurtowni, dopiero po złożeniu zamówienia przez Klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie mamy też problemu z brakiem możliwości realizacji zamówienia z powodu braku towaru - u nas kupujesz to, co leży na półce w magazynie.

Wysyłka towaru
Listy i paczki wysyłamy za pośrednictwem POCZTY POLSKIEJ lub FIRMY KURIERSKIEJ 
Towar jest pakowany w sposób zapewniający jego zabezpieczenie przed uszkodzeniem. 
Wysyłka nie jest prowadzona w weekendy oraz święta


Koszty dostawy
Przesyłka wysyłana za pośrednictwem:
1. Poczty Polskiej. Płatność przy dokonywaniu zamówienia. Koszt wysyłki: 9,95 PLN
2. Firmy kurierskiej DPD. Płatność przy dokonywaniu zamówienia. Koszt wysyłki: 16,95 PLN
3. Firmy kurierskiej DPD. Płatność przy odbiorze przesyłki. Koszt wysyłki: 21,95 PLN
4. Przy zamówieniu przekraczającym wartość 250 PLN, koszty przesyłki wynoszą 0 (zero) PLN. Dotyczy zarówno przesyłki wysłanej za pośrednictwem Poczty Polskiej, jak i firmy kurierskiej DPD. Nie dotyczy zamówień płatnych przy odbiorze.
 
 
Czas dostawy za pośrednictwem Poczty Polskiej to 3-6 dni roboczych, licząc od dnia dokonania wpłaty lub złożenia zamówienia za pobraniem.
Czas dostawy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD to 24-48 godzin (w dni robocze), licząc od dnia dokonania wpłaty lub złożenia zamówienia za pobraniem.
Dzień dokonania wpłaty to dzień uznania środków na koncie firmy SOMA Magdalena Paśnicka.
 

Odbiór osobisty:
Możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00, sobota 9:00-13:00.
Koniecznie przed odbiorem osobistym prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny ponieważ musimy odpowiednio wcześnie przygotować dla Państwa towar do wydania. Przy odbiorze osobistym jest wyłącznie możliwość zapłaty gotówką, lub też można wcześniej wpłacić na nasze konto bankowe całą kwotę za zakupione produkty i odebrać towar bezgotówkowo.


newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

KLIKNIJ TUTAJ