zamówienia telefoniczne z polski 605 899 151 LUB (22) 756 19 78

Program Partnerski

Program partnerski przeznaczony jest dla firm, które posiadają własną stronę internetową (www) i chcą zarabiać dzięki niej pieniądze. Jedyne co trzeba zrobić to zarejestrować się w naszym serwisie i wybrać banner lub link tekstowy do umieszczenia na własnej stronie. Jeśli odwiedzający Twoją witrynę kliknie w ten banner i dokona zakupu w przeciągu 21 dni w naszym sklepie, Ty otrzymasz 5% wartości tego zamówienia.

Regulamin:

1) Do Programu Partnerskiego przystąpić może każda firma, która posiada własną stronę www, zarejestruje się w programie i umieści banner naszego sklepu lub produktu na swojej witrynie.

2) Przystąpienie do Programu Partnerskiego jest dobrowolne i nie wymaga wnoszenia żadnych opłat. W dowolnym momencie można też z udziału w programie zrezygnować.

3) Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie 5% od wartości każdego zrealizowanego zamówienia (tzn odebranego przez klienta), które otrzymaliśmy poprzez banner na stronie Partnera w ciągu dwóch tygodni od rejestracji. Prowizja nie obejmuje kosztów przesyłki.

4) Minimalna kwota wypłaty to tylko 50.00 zł lub wymiana na dowolny towar z naszego sklepu o takiej samej wartości. Wypłata lub wymiana jest dokonywana po otrzymaniu faktury.

5) Każdy Partner po zalogowaniu się do serwisu w każdej chwili może sprawdzić wysokość aktualnej prowizji oraz zlecić jej wypłatę.

6) Każdy Partner uzyskuje dostęp do szczegółowych statystyk.

7) Bannery reklamowe naszego sklepu należy pobrać po zalogowaniu się w swoim profilu. Każdy partner posiada unikalny kod do umieszczenia na stronie którego nie wolno zmieniać. Wszelkie próby zmiany kodu doprowadzą do zablokowania konta uczestnika w programie partnerskim. Przykładowe bannery można zobaczyć

8) Sklep Pizamka.pl zastrzega sobie możliwość zmiany tego regulaminu.

newsletter

Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?

KLIKNIJ TUTAJ